loading

Dyno Oto Ekspertiz

Dyno Oto Ekspertiz'in kurulmasının en büyük sebebi olan yılların tecrübesini gün yüzüne çıkarmak ve İzmir'de olan diğer ekspertiz servislerinin eksiklerini görerek onları tamamlamaktır.

Tamamen tarafsız, dürüst ve güvenilir olmayı hedefleyen dyno oto ekspertiz açıldığı günden bu yana yoğun ilgi görerek tercih edilmesinin asıl amaçlarından biri olan daha detaylı inceleme Dyno Oto Ekspertiz'i daima bir numarada tutmayı amaçlamaktadır.

Dyno Oto Ekspertiz'de yapılan işlem süresi 8-10 dakika değil, minimum 20 maksimum 30 dakikadır. Çok hızlı olmanın bu konuda yetersiz değil, detaylı inceleme yapılmasını kendilerine ilke edinen bir ekspertiz servisidir.


Garantimiz, Tecrübemizdir.

Özgeçmiş

1962 doğumlu, lise mezunu. 8 yıl sanayi bölgesinde kalfa düzeyinde oto boyacılık yaptı. Mesleği öğrendikten sonra 18 yıl Renault Mais İzmir şubesinde boyacı olarak görev yaptı. Daha sonra 7 yıl Audi Porsche Gönen Yekili servisinde oto boya ve kaporta formeni olarak çalıştı. Bu bilgi ve tecrübe birikiminin sonucu olarak bu mesleği Dyno Oto Ekspertizde kaporta boya uzmanı olarak devam ettirmekte.

Sami Yüksek Dyno Oto Ekspertiz

Özgeçmiş

1975 doğumlu 90 yılında otomotiv sektörüne elektro mekaniker olarak adım attı. Kalfalık ve ustalık belgelerine sahip oldu. Servis danışmanlığı ve servis müdürlüğüne kadar yükseldi. 25 yıllık otomotiv tecrrübesini Dyno Oto Ekspertizde Elektro Mekaniker ve Ekspertiz Uzmanı olarak sürdürmektedir.

Abdullah Yüksek Dyno Oto Ekspertiz

Özgeçmiş

1993 yılında doğdu. lise öğrenimini İzmir Motor Meslek Lisesi Oto Boya üzerine okudu. Üniversiteyi İzmir Ege Meslek Yüksekokulu Oto Boya ve Karoseri üzerine başarıyla tamamladı. Üniversite eğitimine devam ederken 3 yıl boyunca sanayi bölgesinde oto boyacılık yaptı. Bunun üzerine Dyno Oto Ekspertizde Kaporta boya uzmanı ve ekspertiz uzmanı olarak görev yapmakta.

Umut Yüksek Dyno Oto Ekspertiz